• Często zadawane pytania

* Czy doręczacie kwiaty tylko na terenie Lublina?

Kwiaty doręczamy głównie na terenie Lublina i okolic, ale istnieje również możliwość dowozu w inne miejsca po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

 

* W jakich godzinach można składać zamówienia?

Zamówienie można składać przez całą dobę za pośrednictwem strony kwiaty-lublin.com

 

* Czy można złożyć zamówienie telefonicznie?

Tak, można. W godz. 8:00 - 22:00, 7 dni w tygodniu.

Nr. telefonów: 605 441 812 lub 81 534 02 52.

 

* Czy mogę przyjść do Was i osobiście wybrać kwiaty?

Tak oczywiście. Zapraszamy do naszej pracowni w Lublinie, na ul. Feliksa Nowowiejskiego 1

Trzeba tylko wcześniej umówić sie telefonicznie. Możemy otworzyć pracownię na żądanie 7 dni w tygodniu, od godz. 8:00 do godz. 23:00

 

* Byłem pod wskazanym adresem i nie mgłem Was znaleźć. Dlaczego?

Nie jesteśmy sklepem stacjonarnym, tylko kwiaciarnia internetową. Dlatego nasza pracownia nie ma szyldu zapraszajacego klientów z ulicy. Głównie prowadzimy sprzedaż kwiatów przez internet.  Można w naszej pracowni kupić kwiaty osobiscie, ale otwieramy ją na życzenie tylko po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Zwykle wystarczy zadzwonić kilka mint wcześniej.

* Czy dostawa kwiatów jest płatna?

Żadna kwiaciarnia nie ma bezpłatnej dostawy. Niektórzy po prostu od razu wliczają koszt dostawy w cenę kwiatów. My nie ukrywamy kosztów i klient widzi ile płaci za kwiaty, a ile za dostawę. To umożliwia odbiór osobisty bukietów w naszej pracowni, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dzięki temu za wysłanie kilku bukietów pod jeden adres płaci się tylko raz.

 

* W jakich terminach są wysyłane kwiaty?

Na terenie Lublina dostarczamy kwiaty w godz 8:00-23:00,  7 dni w tygodniu.

Koszt i warunki dostawy można sprawdzić w zakładce "Koszt dostawy"

 

* Czy  sami wykonujecie bukiety, czy jesteście tylko pośrednikami?

Wszystkie bukiety wykonujemy sami. Dzięki temu nasze bukiety są najtańsze lub w tej samej cenie klient otrzymuje więcej kwiatów, bukiety są większe lub kwiaty dłuższe. 100% kwoty zapłaconej przez klienta przeznaczamy na bukiet, ponieważ nie musimy dzielić się pieniędzmi z żadną centralą. Klient ma możliwość kontaktu z osobą realizującą zamówienie.

 

* Czy bukiety i kompozycje prezentowane na zdjęciach są waszym dziełem?

Tak, wszystkie pokazane na zdjęciach bukiety i kompozycje są dziełem naszych florystów. My nie zamieszczamy zdjęć bukietów kupionych w różnych agencjach, wykonanych w głównej mierze przez grafika komputerowego.

 

* Czy trzeba rejestrować się przed złożeniem zamówienia?

Nie, rejestracja nie jest konieczna, ale umożliwia śledzenie statusu zamówienia i korzystanie w przyszłości z rabatów

 

* Czy można wysłać kwiaty anonimowo?

Tak, oczywiście. My nie przekazujemy żadnych informacji odbiorcy na temat zamawiającego. Możemy jedynie dołączyć bilecik z treścią wpisaną przez zamawiającego.

 

* Jaki jest czas dostawy?

Najczęściej zamówienia są realizowane ekspresowo w ciągu 1-2 godzin od momentu potwierdzenia płatności. Ekspresowe zamówienia wymagają wcześniejszego skontaktowania się z nami telefonicznie.

 

* Czy można precyzyjnie określić godzinę dostawy?

Tak, na terenie Lublina jest to możliwe z tolerancją +/- 15 min. To nas wyróżnia od innych kwiaciarni internetowych w których można wybrać tylko porę dnia: przed południem lub po południu.

Jedynie 14. II, 8.III i 26.V nie gwarantujemy takiej precyzji. Z uwagi na dużą ilość zamówień w tych dniach, wysyłamy je wg kolejności zgłoszeń.

 

* Czy macie w ofercie róże prosto od producenta, świeżo ścinane w dniu wysyłki? Widziałem taką ofertę u innych.

Mamy w ofercie róże prosto od producenta, ale nie są one ścinane w dniu wysyłki. Nasi producenci wiedzą, że róże zanim trafią do klienta muszą być kondycjonowane specjalnymi preparatami w chłodni, przez co najmniej 1-3 doby. Taki zabieg zapewnia, że róże zachowują świeżość znacznie dłużej, niż te prosto z krzaka.

 

* Jakimi kartami można u was płacić?

W naszym sklepie internetowym honorujemy karty płatnicze: kredytowe, debetowe i przedpłacone. Szczegóły w zakładce "Płatności"

.